Kontakt

Om du vill veta mer om utvecklingen i Librobäck är du välkommen att kontakta oss.

Övergripande Librobäck

Fredrik Andersson, projektledare Uppsala kommun
Telefon: 018-727 45 30
E-post: fredrik.andersson7@uppsala.se

Börjetull

Brita Bugge, planarkitekt
Stadsbyggnadsförvaltningen
E-post: brita.bugge@uppsala.se
Telefon: 018-727 46 08

Marcus Kollberg, projektledare
Stadsbyggnadsförvaltningen
E-post: marcus.kollberg@uppsala.se
Telefon: 018-727 41 38.

Garverigatan

Fredrik Andersson, projektledare Uppsala kommun
Telefon: 018-727 45 30
E-post: fredrik.andersson7@uppsala.se

Aynur Akgül, projektledare Uppsala kommun
E-post: aynur.akgul@uppsala.se

Fred Pour Aziz, projektledare Uppsala vatten
E-post: fred.pour-aziz@uppsalavatten.se

Försäljning av mark inom Garverigatan

Kontakta oss på: garverigatan@uppsala.se

Västra Librobäck

Josefine Bosell, projektledare Uppsala kommun
Telefon: 018-727 62 74
E-post: josefine.bosell@uppsala.se

Uppdaterad: